Co bude

Betlémské světlo v Hradci Králové podvanácté

Tak jako každý rok přijede do Hradce Králové Betlémské světlo i letos. Stane se tak v sobotu 22.12.2012 - na den po konci světa si tedy nic neplánujte!

Kurz zdravotníka zotavovacích akcí

Máš před vůdcovkami nebo si myslíš, že je dobré mít zdravotnické vzdělání a být připraven zasáhnout, když je potřeba? Vyraž do Hradce Králové na ZDrSEM.

Skautský ples 2013

Milí skautští tanečníci, je na čase oprášit taneční boty, vyzkoušet si kroky Cha-cha, Jive, Polka, Valčík, Rumba, Blues… a možná koupit nové šaty nebo kravatu, protože 5. ročník plesu královéhradeckých skautů se nezadržitelně blíží! Do diáře si prosím zaznamenejte 15.3. 2013, čas 19:30, Sokolovna Nový Hradec Králové. Nezapomeňte také pozvat i své „neskautské“ přátele!

O poklad hradeckých měšťanů a Ringo turnaj

V rámci hradeckého skautingu se ustálilo již několik tradičních akcí, se kterými můžeme rok co rok počítat ve stejném termínu. Blíží se konec listopadu a s ním i tuplák akcí pro děti i dospělé.

Příloha:  application/pdf iconringo-pozvanka.pdf application/pdf iconPlakat_hra_ve_meste_2012_0.pdf

Trachtace obrázků pohyblivých 2013

Netradičně napsaný článek o tom, jak probíhají přípravy skautského filmového festivalu - TOPu a vše o tom, co nám organizátoři prozradili o letošním ročníku : )

BRK afterpárty

Skoro všechny vzdělávací kurzy mají své neformální zakončení v podobě pokurzového setkání, afterpárty, oddechového víkendu apod.

Setkání vůdců Královéhradeckého kraje

V roce, kdy si všichni čeští skauti a skautky připomínají sto let své existence, se vedení krajské rady Junáka rozhodlo zorganizovat velké setkání vedení všech středisek a oddílů v Královéhradeckém kraji. Akce dostala název setkání vůdců a měla by být odměnou pro všechny, kteří na ní zamíří.

Oslavy 100 let skautingu v Hradci Králové

Aktualizováno 1. 10. 2012

Kulatých 100 let českého skautingu, které se v roce 2012 slaví, již zřejmě neušlo vůbec nikomu. Po velkém množství pořadů v televizi, rozhlasových programech, článků v novinách, či skauty vydané knížce k 100 letům věřím, že o tomto významném výročí slyšel opravdu každý, ať už skaut je, či není. Hradec Králové si v tento významný rok připomíná i své malé jubileum a to 95 let od založení skautingu právě v našem městě.

Příloha:  application/pdf icon100 let českého skautingu.pdf

Trochu lepší svět - století skautingu

Trochu lepší svět, oslava sta let skautingu, umění, expozice, pocit, že někam patříš, jednodenní cíl výletu do Prahy. Co má tohle společného?

Doškolení zdravotníků zotavovacích akcí

Chcete nebo potřebujete prodloužit kvalifikaci zdravotníka zotavovacích akcí? Přihlašte se na doškolení pořádané ORJ HK. Přednášet bude Hana Polanská – Bachy (instruktorka ČLK Odyssea a absolventka severočeské lesní školy). Doškolovací kurz proběhne 15. dubna 2012 od 10:00 v klubovně na Rybárnách.

POZOR! Z důvodu nemoci školitelky byl změněn termín.