BRK afterpárty

Skoro všechny vzdělávací kurzy mají své neformální zakončení v podobě pokurzového setkání, afterpárty, oddechového víkendu apod. Barevný rádcovský kurz měl vždy po svém proběhnutí odpolední setkání, kdy se účastníci mohli znovu potkat (již beze stresu z neudělaných úkolů :) sami mezi sebou, s instruktory, shlédnout fotky z uplynulého kurzu a ještě trochu si to všechno, co jsme prožili, společně připomenout a vyblbnout se. S letošním setkáním to sice nevypadalo dobře, ale nakonec mám pro vás dobré zprávy, afterpárty bude! Sejdeme se 27. – 28. října v klubovně střediska Karla Šimka.

Pro letošní rok doznala afterpárty dvou zajímavých změn. První změnou je, že afterpárty bude přes noc, budeme tedy na sebe mít více času. Druhou změnou jsou účastníci, poprvé se na setkání sejdou účastníci ze všech tří ročníků rádcovského kurzu. Pořádání afterpárty se ujal účastník druhého ročníku – Filip Tomáš – a společně se svými pro nás připraví nezapomenutelný večer.

A na co se vlastně můžeme těšit? Čeká nás nabitý program (avšak tajný), završený večerní tajnou zábavou, na kterou si účastníci musí vzít společenské oblečení ve formě obleku, či šatů, samozřejmě dle pohlaví, ačkoli to není podmínkou :) Noc bude jistě dlouhá, nicméně je víkend, takže kdo by chtěl spát, že? Letošní účastníci kurzu se pak můžou těšit na DVD s fotkami a videi z kurzu a k tomu poznámky ze všech vzdělávacích bloků.

Účastníkům všech ročníků přijde emailová pozvánka a bude nutné se přihlásit na email filip.tomas@atlas.cz. Případné dotazy můžete směrovat na stejnou adresu.

Martin Pavlík „Světluška“