Setkání vůdců Královéhradeckého kraje

V roce, kdy si všichni čeští skauti a skautky připomínají sto let své existence, se vedení krajské rady Junáka rozhodlo zorganizovat velké setkání vedení všech středisek a oddílů v Královéhradeckém kraji. Akce dostala název setkání vůdců a měla by být odměnou pro všechny, kteří na ní zamíří. Cílem akce je přivítat vedení všech oddílů a středisek, společně strávit víkend, lépe se poznat, vyměnit zkušenosti, získat nové informace, navázat přátelství, dobít vnitřní baterie a oslavit společně 100 let Junáka. Akce jako taková je mimořádná a v nejbližší budoucnosti se nebude opakovat, proto neváhejte a přihlaste se i vy.

Setkání vůdců proběhne 16. až 18. listopadu 2012 v Hostinném, v různých budovách města od sportovních hal, přes školy po kina.  V rámci akce bude vždy několik alternativ paralelně probíhajících programů, takže si každý udělá program takový, jaký se mu bude líbit. Akce je koncipovaná tak, aby si na své přišli vedoucí v oddíle i činovníci střediska. Společně nás čekají besedy, výměny zkušeností, přednášky, výstava, koncert, oslava ke 100 letům a mnoho dalšího. Ze zajímavých osobností se můžeme těšit na spisovatele Miloše Zapletala - Zeta, filosofa a pedagoga Jana Šolce, herečku Marii Doležalovou a ze skautských osobností přislíbil účast starosta Junáka Josef Výprachtický – Chosé, místonáčelník Junáka Michal Tarant – Majkl, zpravodaj výkonné rady Junáka pro progam Ondřej Kupka – Dick a mnoho dalších. Další podrobnosti naleznete na webových stránkách akce, kde je nutné se přihlásit, aby se s vámi počítalo. Také je možné se zde podívat, kdo z našeho kraje se již na akci přihlásil.

Pokud máte jakýkoli dotaz, ozvěte se vůdci akce:

Michal Bureš – Bumerang

bures.m@seznam.cz

Doufám, že se společně potkáme na akci, na které by nikdo neměl chybět.

Martin Pavlík - Světluška