Skautský ples 2013

Milí skautští tanečníci, je na čase oprášit taneční boty, vyzkoušet si kroky Cha-cha, Jive, Polka, Valčík, Rumba, Blues… a možná koupit nové šaty nebo kravatu, protože 5. ročník plesu královéhradeckých skautů se nezadržitelně blíží! Do diáře si prosím zaznamenejte 15.3. 2013, čas 19:30, Sokolovna Nový Hradec Králové. Nezapomeňte také pozvat i své „neskautské“ přátele!

Pro letošní rok máte speciální možnost nechat si zahrát vaši oblíbenou taneční píseň, takže pokud máte zájem, můžete ji poslat na: denisa.zvolankova@gmail.com (název, autor, žánr). Téma letošního plesu je prozatím otevřené, což znamená, že nám můžete na výše uvedenou adresu posílat vaše nápady. Rádi se s nimi seznámíme. Skladby a témata nám můžete posílat do 15. 1. 2013.

A na závěr nabídka pro všechny: pokud máte zájem podílet se na přípravách plesu, ozvěte se na výše uvedený e-mail taktéž. Těšíme se na vaši účast.

Denisa Zvolánková „Želva“