Trachtace obrázků pohyblivých 2013

Netradičně napsaný článek o tom, jak probíhají přípravy skautského filmového festivalu - TOPu a vše o tom, co nám organizátoři prozradili o letošním ročníku : )

Je spoustu toho, co vám mohu říct o tom, co je to TOP, jak ovšem z článku poznáte, tak vám toho ale mnoho neřeknu o letošním ročníku. Důvod je zcela jednoduchý, nic o něm nevím a ani sami organizátoři na tom nejsou lépe. To ovšem neznamená, že si nemůžete označit datum, ve kterém se TOP bude konat. Takže teď si povinně našmátrejte všichni diáře a napište si k datu 16. až 17. února 2013, že máte plno a označte si to plno třemi písmeny - TOP. Co víme dál je také to, že se sejdeme v klubovně Karla Šimka, v kolik hodin to bude, už ovšem nikdo nedokáže říct. Z minulých ročníků se dá předpokládat, že to bude v ranních hodinách.

„O letošním TOPu vám mohu říct pouze to, že proběhne“ – hlavní organizátor akce, Ondřej Koupil „Okoun“.

Pokud vás stav příprav TOPu znepokojuje, tak nezoufejte. Času je ještě spousta a jak znám lidi kolem TOPu se pohybující, vše nakonec dopadne na výbornou. Stačí, aby se navařilo dost kávy, sehnalo pár projektorů, někdo se vrátil z Izraele a vše bude připraveno.

„Veškeré informace k TOPu naleznete na jeho webových stránkách - http://top.hranostaj.cz/ – hlavní organizátor akce, Ondřej Koupil „Okoun“.

Pokud jste po otevření webových stránek akce ještě více znepokojeni, protože jste se nic nedozvěděli, nezbývá vám než si počkat až budou mít organizátoři čas vypustit do světa přeci jen více informací : )

Závěrem bych rád zhodnotil, co o TOPu víme a co nevíme. Víme kdy (16. až 17. únor 2013) a víme kde (klubovna Karla Šimka). Nevíme ovšem vůbec nic k programu filmů, tématu celého ročníku, čas začátku a předpokládaný čas konce, nemluvě o ceně výtečné kávy či počtu promítacích sálů.

Pokud z tohoto článku nevíte ale vůbec nic, doporučuji si přečíst zápis z posledního ročníku (http://www.skaut-hradec.cz/co-bylo/trachtace-obrazku-pohyblivych), který vás jistě přesvědčí, že se vyplatí si datum TOPu zarezervovat.