Prázdninový klub

V létě 2017 už tradičně skautské středisko Karla Šimka pořádá příměstský tábor nazvaný Skautský prázdninový klub. Skautský prázdninový klub je určen pro skauty i neskauty ve věku od 5 do 12 let (starší či mladší děti jsou přijímaní po dohodě). Program na týden je rozdělen do třech částí. Do první části se řadí pouze pondělky, kdy se chodí do aquacentra v HK, druhá část týdne je výletová a výlety vlakem do přírody se uskutečňují v úterý a ve čtvrtek, třetí a poslední část týdne je určena pro sportovní a zážitkové aktivity v HK a to se děje ve středu a v pátek. Výhodou Skautského prázdninového klub je, že nemusíte dítě přihlásit na celý týden, ale může si vyprat jednotlivé dny, které pak zaplatíte. Více informací naleznete na www.skauthk.cz/prazdniny.

Příloha: